Yönetim Sistemleri Politikası

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Taşdelen Su ve İçecek San. Tic. A.Ş.; Memba suyu üretimi ve satışı sektöründe ileri teknolojik yenilikleri takip ederek ve kalifiye personel ile birleştirerek, müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayı birinci ilke olarak benimsemiştir. Takım ruhunu oluşturmuş, üretilen ürünün önemini idrak etmiş personelimiz, kalitemizin sürekliliğinin teminatıdır. Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmektir. Ayrıca ulusal ve uluslararası yasal şartlara ve mevzuatlara uymak, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardının gereklerini yerine getirerek etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;

Taşdelen Su ve İçecek San. Tic. A.Ş.; ilgili yasal mevzuatlar, ISO 22000 standardı ve hijyen şartları uyarınca; üretim için gerekli hammaddelerin kontrolünden başlayarak ürünün üretilip tüketiciye sunumuna kadar geçen süreçte gıda güvenliğinin tam ve kesintisiz sağlanması gıda güvenlik sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Öncelikle tüm çalışanlarımıza, bayilerimize ve müşterilerimize gıda güvenlik sistemimizi aktararak bu bilinç ile üretim ve tüketimin gerçekleştirilmesini sağlamaktır. ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardının gerekleri yerine getirilerek etkinliği sürekli iyileştirilmektedir.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;

Taşdelen Su ve İçecek San. Tic. A.Ş.; olarak hedefimiz, işletmemizde oluşabilecek kaza olasılıklarını en aza indirerek, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı yaratmaktır. İş güvenliliği ile ilgili tüm yasal mevzuatlar ve 45001 standardına uymak, iş güvenliği hedeflerimize ulaşmak ve bu doğrultuda sürekli iyileştirme sağlamak, temel yaklaşımımızdır. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken öncelikli olarak, Tedarikçi – Taşdelen – Müşteri zincirine bağlı tüm süreçlerde, İş Sağlığı ve Güvenliği tehlikelerini göz önünde bulundurmak ve bu riskleri kabul edilebilir seviyeye ulaştırmak amacı ile çalışmalar yürütmektir.
Ayrıca; çalışanlar, müşteriler, bayiler, iş ortakları ve diğer üçüncü kişilere ait kişisel verileri her türlü teknik ve idari tedbirler ile 6698 sayılı Kanuna uygun olarak muhafaza etmektedir.

Burhan ALEV
Genel Müdür

Sipariş Ver