İade Ve Teslimat

TESLİMAT:

Sipariş ettiğiniz ürün/ ürünler, o bölgedeki bayimiz tarafından teslim edilecektir.

Sipariş saatiniz mesai saatleri içerisinde ise, sipariş ettiğiniz gün içerisinde, mesai saatleri dışında ise sipariş gününü takip eden ilk iş günü teslim edilecek olup, her şekilde sipariş tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde teslim edilecektir. ( Mücbir sebepler saklıdır.)

İşbu satış hizmeti sadece, Taşdelen Su bayisinin mevcut olduğu bölgelerde geçerli olup, bu bölgeler dışındaki diğer alanlara hizmet verilmeyecektir.

İADE:

• Taşdelen Su (İnsan sağlığı ve kamu sağlığı açısından) kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin değişimini veya iadesini kabul edemez. (kusurlu ve / veya ayıplı ürünler hariç olmak üzere, bu durumda derhal bildirilmesi gerekmektedir.)

• Ürün/ Ürünlerin değişimi/ iade işlemleri sadece, Çağrı Merkezine başvurulması halinde ve ilgili hizmeti veren bayi aracılığıyla yapılabilir.

• İade işlemlerinin tamamlanabilmesi için Çağrı Merkezine gerekli bildirimlerin yapılması şarttır. 444 25 15 no’lu çağrı merkezi üzerinden irtibata geçilmelidir. Yapılan bildirimler değerlendirme yapılarak sonuçlandırılacaktır.

Sipariş Ver