Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ;

 

Taşdelen Su ve İçecek San. Tic. A.Ş.; Memba suyu üretimi ve satışı sektöründe ileri teknolojik yenilikleri takip ederek ve kalifiye personel ile birleştirerek,  müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayı birinci ilke olarak benimsemiştir. Takım ruhunu oluşturmuş, üretilen ürünün önemini idrak etmiş personelimiz, kalitemizin sürekliliğinin teminatıdır. Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmektir. Ayrıca ulusal ve uluslararası yasal şartlara ve mevzuatlara uymak, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standart’ının gereklerini yerine getirerek etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

 

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;

 

Taşdelen Su ve İçecek San. Tic. A.Ş.; ilgili yasal mevzuatlar, ISO 22000 standardı ve hijyen şartları uyarınca; üretim için gerekli hammaddelerin kontrolünden başlayarak ürünün üretilip tüketiciye sunumuna kadar geçen süreçte gıda güvenliğinin tam ve kesintisiz sağlanması gıda güvenlik sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Öncelikle tüm çalışanlarımıza, bayilerimize ve müşterilerimize gıda güvenlik sistemimizi aktararak bu bilinç ile üretim ve tüketimin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

 

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;

 

Taşdelen Su ve İçecek San. Tic. A.Ş.; olarak hedefimiz, işletmemizde oluşabilecek kaza olasılıklarını en aza indirerek, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı yaratmaktır. İş güvenliliği ile ilgili tüm yasal mevzuatlar ve OHSAS 18001 standardına uymak iş güvenliği hedeflerimize ulaşmak ve bu doğrultuda sürekli iyileştirme sağlamak, temel yaklaşımımızdır. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken öncelikli olarak, Tedarikçi – Taşdelen – Müşteri zincirine bağlı tüm süreçlerde, İş Sağlığı ve Güvenliği Risklerini göz önünde bulundurmak ve bu riskleri kabul edilebilir seviyeye ulaştırmak amacı ile çalışmalar yürütmektir.

 

Sipariş Ver