Kişisel verileriniz hakkında bilgilendirme

 

Vakıf Taşdelen Su olarak, müşterilerimizin kişisel verilerinin kullanılmasında, müşterilerimizin temel hak ve özgürlüklerini korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu* hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Web sitemizden ya da mobil uygulamamız üzerinden bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi her zaman güvenle saklıyoruz.
Bu verilerinizi yalnızca sipariş takibinde kullanıyoruz ve kanunun izin verdiği kuruluşlar dışında kimseyle paylaşmıyoruz.

Kişisel verilerinizin nasıl işlendiği ile bilgi almak isterseniz her zaman bize başvurarak kişisel verilerinizin kullanılma amacını, hangi kuruluşlarla ve ne amaçla paylaşıldığını öğrenebilirsiniz.

EK olarak eksik ya da hatalı kaydedilen ya da kullanılan bilgilerinizin düzeltilmesini, kanunda öngörülen şartlar sağlanmışsa bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini, bilgilerinizin kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünüyorsanız ve bu sebeple zarara uğramışsanız zararın giderilmesini isteyebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için TBMM’nin resmi internet sitesinden kanunu inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Vakıf Taşdelen Su

 
Sipariş Ver